הצגות אורחות הצגות בית פסטיבלים מופעי מוסיקה מנויים השכרת אולם ימי תיאטרון ערבי ספרות
 
כל המופעים
מייקי, נער אספרגר, מגיע לבית ספר חדש להשתלב בפעם הראשונה בכיתה רגילה. המפגש עם הכיתה החדשה רצוף באי הבנות ותקלות עם התלמידים.
לפרטים נוספים
 
יפו ,סוף שנות השבעים .ימימה ,ילדה בת אחת עשרה , לומדת את העולם שבחוץ .
"השם שלי הוא ימימה ,כשקוראים לי ימימה אני עונה .מאחורי הגב אני שומעת אותם אומרים שאני פאפעג'ינה .זה הכינוי שלי שם החיבה השנוא עלי שמזכיר לי כל מה שאני לא ... כשאמא אומרת פאפעג'ינה* אני יודעת שהיא מתכוונת שמהילדה הזאת לא יצא כלום..."

ימימה, רואה תמונות של אהבה, תשוקה ואלימות. כמו לב של אבטיח, כמו בור של ביוב פתוח. התמונות נחשפות בפניה ומאלצות אותה לבחור בין הבאבא סאלי לבן גוריון, בין ישראליות לערביות, ובין מציאות לדמיון . על הבמה מבעבעים זיכרונות ריחות וטעמים ומפתים את המספרת של היום לפגוש בימימה של אז .

*ממרוקאית :בצק שלא תפח
לפרטים נוספים
 
פרויקט S סקס ממלא את המרחב הפרטי, הציבורי, הפוליטי, הצבאי, המשפטי, התקשורתי. סקס מוכר. אבל על מה אנחנו מדברים כשאנחנו מדברים על סקס? מה מותר להגיד ומה אסור? האם השחרור המיני והדיבור החופשי מאפשרים מפגש בגובה העיניים או שהכל הפך לפורנו? ומה לעזאזל קרה לאהבה?
לפרטים נוספים
 
קוקטייל יצירות של נשים באמצע החיים, הנותנות ביטוי לעולמן דרך תיאטרון בתנועה. ערב שהוא דיאלוג בין נשים, מוסיקה, מחול ותיאטרון.

ערב עבודות סיום לימודי פרפורמנס מבית אנסמבל קוקייה בהנהלת שרון שלומי נעים(פרינג׳ה).
לפרטים נוספים
 
*ציון לשבח על בימוי (סיני פתר וחן אלון) ועל משחק (סמירה סרייה) פסטיבל עכו 2012

שלושת אלפים שנה מפרידות בין ממלכת דוד לבית ישן בכפר סילוואן, שהופך לבית מריבה. קבוצת יוצרים, יהודים וערבים, ישראלים ופלסטינים, מביאה יותר מסיפור אחד על מה שארע.
לפרטים נוספים
 
מחזה מאת אלירן כספי בהשראת יומניה של יהודית הרמן שחיה 12 שנים בכת גואל רצון
יום אחד ברחוב עוצרת משטרת ישראל את יהודית, חברה בקבוצה שחיה יחד בבנין במרכז הארץ. גם את שאר חברי הקבוצה המורכבת מנשים וילדים עוצרת המשטרה, וגם את מנהיג הקבוצה, גבר המואשם בעברות קשות של מין והחזקת חברי הקבוצה בתנאי עבדות. כל חברות הקבוצה מופרדות. הן נשלחות יחד עם ילדיהן למקלטים שונים ונאסר עליהן ליצור קשר אחת עם השנייה.
לפרטים נוספים
 
האוצר- הצגה שטה לילדים
בואו לחפש, יחד עם שודד הים הנועז שלנו, את האוצר האבוד!
לפרטים נוספים
 
על המחזה

האם נזכור את אום כולת'ום כילדת כפר, שקיבלה מתת אלוהים בדמות קול ייחודי, שניתבה את דרכה מעלה, בעולם המוסיקה כמו גם בסולם החברתי, תוך הפגנת יכולת למידה, הסתגלות, התמדה ושאיפה לשלמות? או שמא נזכור אותה כאשה קרייריסטית, שהשתמשה בכוח השפעתה להשגת מטרותיה, והפגינה יחס לא ראוי לחלק משותפיה? האם נזכור את אום כולת'ום כמשתפת פעולה עם המשטר או שמא, כאמנית גדולה שהשפיעה על העם והשלטון?
לפרטים נוספים
 
הישראלי הנודד - יומן מסע ומוסיקה

״הומור עדין ונקי - מהזן שנכחד תחת מפולת הוולגריות שנחתה עלינו בשנים האחרונות. נפלא ומומלץ בחום!״ אסי פרידמן - מגזין לאשה


"לתרבות הישראלית יש פנים רבות. המופע המלהיב הזה הוא הזדמנות נוספת להסתכל על עצמנו בהומור, בחשבון נפש, מבפנים ומבחוץ." אפרים לפיד, מנהל אזור ישראל, הסוכנות היהודית


עם תרמיל גדוש סיפורי נדודים ושירי מסע מקוריים, עוקב ״הישראלי הנודד״ בקריצה אחר הרפתקאותיו של הנווד הישראלי בעולם. הסיפורים מבוססים על חוויות אמיתיות, שבמרכזן הרפתקאה מטלטלת באכסניית תרמילאים ברבת עמון.
בנוסף למסע בירדן, לוקח ״הישראלי הנודד״ את הקהל למסע בפסגות הרי האנדים, שדות הכותנה של לואיזיאנה, נהר הקונגו, ולמפגשים עם דמויות ססגוניות ומוסיקה שמאפיינת כל אזור.
משך ההצגה: כשעה ורבע
לפרטים נוספים
powered by Tagonet