הצגות אורחות הצגות בית פסטיבלים מופעי מוסיקה מנויים השכרת אולם ימי תיאטרון ערבי ספרות
 
כל המופעים
"הציפור שעפה מאחור" מבוסס על סיפור ילדותה של חן מילר אשר גדלה והתחנכה בקיבוץ. ברגישות ובפיוטיות מעלה ההצגה את הקושי וההתמודדות של "השונה" אל מול המערכת והחברה.
לפרטים נוספים
 
האוצר- הצגה שטה לילדים
בואו לחפש, יחד עם שודד הים הנועז שלנו, את האוצר האבוד!
לפרטים נוספים
 
על המחזה

האם נזכור את אום כולת'ום כילדת כפר, שקיבלה מתת אלוהים בדמות קול ייחודי, שניתבה את דרכה מעלה, בעולם המוסיקה כמו גם בסולם החברתי, תוך הפגנת יכולת למידה, הסתגלות, התמדה ושאיפה לשלמות? או שמא נזכור אותה כאשה קרייריסטית, שהשתמשה בכוח השפעתה להשגת מטרותיה, והפגינה יחס לא ראוי לחלק משותפיה? האם נזכור את אום כולת'ום כמשתפת פעולה עם המשטר או שמא, כאמנית גדולה שהשפיעה על העם והשלטון?
לפרטים נוספים
 
ע"פ ספרה של שרה שילה

אמצע הלילה במגרש כדורגל. אישה משולי החברה הישראלית, שוכבת בשער כמו כדור שנשכח בסוף משחק.
עד לא מזמן היא הייתה 'סימונה שלנו', אשתו של מלך הפלאפל בעיירה, המלכה עד שבעלה מת והיא נותרה לבדה עם ששה ילדים. זהו ליל קטיושות – כל התושבים ישנים במקלטים ורק היא בחוץ, קוראת לקטיושה שתבוא ותעזור לה "גם כבר עכשיו אני חצי בחיים שיורידו את החצי השני ונגמור".
קטיושה אחת נופלת לידה והכל מתפוצץ... במסע לילי אל תוך חייה ועברה, בשפה עשירה וייחודית לה - מתעוררת סימונה דדון לחיים חדשים.

עיבוד ובימוי: רויטל איתן
משחק: שנטל כהן
עיצוב תפאורה: יעקב תורג'מן
תאורה: נדב ברנע

"... השחקנית שנטל כהן יוצרת דמות ש"גדלה" על הצופה וכובשת לב בזכות הישירות, הכנות הלא מתפשרת, התום אבל גם המבט המפוכח על מציאות חייה... שפת הרחוב היומיומית וגם האמצעים התיאטרליים המינימליסטיים, הצליחו ליצור עושר רגשי אמין שאומר משהו על החיים ועל המקום." YNET
לפרטים נוספים
 
הישראלי הנודד - יומן מסע ומוסיקה

״הומור עדין ונקי - מהזן שנכחד תחת מפולת הוולגריות שנחתה עלינו בשנים האחרונות. נפלא ומומלץ בחום!״ אסי פרידמן - מגזין לאשה


"לתרבות הישראלית יש פנים רבות. המופע המלהיב הזה הוא הזדמנות נוספת להסתכל על עצמנו בהומור, בחשבון נפש, מבפנים ומבחוץ." אפרים לפיד, מנהל אזור ישראל, הסוכנות היהודית


עם תרמיל גדוש סיפורי נדודים ושירי מסע מקוריים, עוקב ״הישראלי הנודד״ בקריצה אחר הרפתקאותיו של הנווד הישראלי בעולם. הסיפורים מבוססים על חוויות אמיתיות, שבמרכזן הרפתקאה מטלטלת באכסניית תרמילאים ברבת עמון.
בנוסף למסע בירדן, לוקח ״הישראלי הנודד״ את הקהל למסע בפסגות הרי האנדים, שדות הכותנה של לואיזיאנה, נהר הקונגו, ולמפגשים עם דמויות ססגוניות ומוסיקה שמאפיינת כל אזור.
משך ההצגה: כשעה ורבע
לפרטים נוספים
 
*ציון לשבח על בימוי (סיני פתר וחן אלון) ועל משחק (סמירה סרייה) פסטיבל עכו 2012

שלושת אלפים שנה מפרידות בין ממלכת דוד לבית ישן בכפר סילוואן, שהופך לבית מריבה. קבוצת יוצרים, יהודים וערבים, ישראלים ופלסטינים, מביאה יותר מסיפור אחד על מה שארע.
לפרטים נוספים
 
פרויקט S סקס ממלא את המרחב הפרטי, הציבורי, הפוליטי, הצבאי, המשפטי, התקשורתי. סקס מוכר. אבל על מה אנחנו מדברים כשאנחנו מדברים על סקס? מה מותר להגיד ומה אסור? האם השחרור המיני והדיבור החופשי מאפשרים מפגש בגובה העיניים או שהכל הפך לפורנו? ומה לעזאזל קרה לאהבה?
לפרטים נוספים
 
יפו ,סוף שנות השבעים .ימימה ,ילדה בת אחת עשרה , לומדת את העולם שבחוץ .
"השם שלי הוא ימימה ,כשקוראים לי ימימה אני עונה .מאחורי הגב אני שומעת אותם אומרים שאני פאפעג'ינה .זה הכינוי שלי שם החיבה השנוא עלי שמזכיר לי כל מה שאני לא ... כשאמא אומרת פאפעג'ינה* אני יודעת שהיא מתכוונת שמהילדה הזאת לא יצא כלום..."

ימימה, רואה תמונות של אהבה, תשוקה ואלימות. כמו לב של אבטיח, כמו בור של ביוב פתוח. התמונות נחשפות בפניה ומאלצות אותה לבחור בין הבאבא סאלי לבן גוריון, בין ישראליות לערביות, ובין מציאות לדמיון . על הבמה מבעבעים זיכרונות ריחות וטעמים ומפתים את המספרת של היום לפגוש בימימה של אז .

*ממרוקאית :בצק שלא תפח
לפרטים נוספים
powered by Tagonet