על המחזה

האם נזכור את אום כולת'ום כילדת כפר, שקיבלה מתת אלוהים בדמות קול ייחודי, שניתבה את דרכה מעלה, בעולם המוסיקה כמו גם בסולם החברתי, תוך הפגנת יכולת למידה, הסתגלות, התמדה ושאיפה לשלמות? או שמא נזכור אותה כאשה קרייריסטית, שהשתמשה בכוח השפעתה להשגת מטרותיה, והפגינה יחס לא ראוי לחלק משותפיה? האם נזכור את אום כולת'ום כמשתפת פעולה עם המשטר או שמא, כאמנית גדולה שהשפיעה על העם והשלטון?
לפרטים נוספים
 
*ציון לשבח על בימוי (סיני פתר וחן אלון) ועל משחק (סמירה סרייה) פסטיבל עכו 2012

שלושת אלפים שנה מפרידות בין ממלכת דוד לבית ישן בכפר סילוואן, שהופך לבית מריבה. קבוצת יוצרים, יהודים וערבים, ישראלים ופלסטינים, מביאה יותר מסיפור אחד על מה שארע.
לפרטים נוספים
 
 
כתב ומשחק: דור צויגנבום
במאי: חנוך רעים

תקציר:
על העובדות אין מחלוקת. הרגתי את אמא שלי. עכשיו בבית המשפט מתדיינים על מהות העונש. אני מתאר לשופט מה הוביל אותי למעשה, ומפרט את מערכת היחסים הסבוכה ביני לבין אמי. אל אפו וחמתו של השופט אני עושה את זה בדרכים תיאטראליות: פנטומימה, קטעי ריקוד, הפעלת בובות ועוד. האם הגיע לה למות? האם אצטרך לשלם את המחיר על הריגתה? והאם ,למרות הכל, לא מגיע לי לחיות?
לפרטים נוספים
 
אבא שלמה היה אומר: "כשמפסיקים לצחוק מתחילים לבכות". במהלך אזכרה לאביו נזכר חיים בילדותו עם האב. הסיפור האישי של חיים, והדיאלוג שנרקם בינו לבין באי האזכרה שזורים זה בזה לאורך כל ההצגה ונרקמים יחד כפסיפס המתאר את נוף ילדותו בסמטאות יפו של שנות השישים והשבעים.
לפרטים נוספים
 
פרויקט S סקס ממלא את המרחב הפרטי, הציבורי, הפוליטי, הצבאי, המשפטי, התקשורתי. סקס מוכר. אבל על מה אנחנו מדברים כשאנחנו מדברים על סקס? מה מותר להגיד ומה אסור? האם השחרור המיני והדיבור החופשי מאפשרים מפגש בגובה העיניים או שהכל הפך לפורנו? ומה לעזאזל קרה לאהבה?
לפרטים נוספים
 
תיאטרון בתנועה סוחף וססגוני. סיפורה של אישה הנקרעת בין תכתיבי החברה לבין הרצון למימוש עצמי. מסע מרגש של עוצמה, צחוק וטירוף חושים.
לפרטים נוספים
 
powered by Tagonet