הצגות אורחות הצגות בית פסטיבלים מופעי מוסיקה מנויים השכרת אולם ימי תיאטרון ערבי ספרות
 
כל המופעים
פרויקט S סקס ממלא את המרחב הפרטי, הציבורי, הפוליטי, הצבאי, המשפטי, התקשורתי. סקס מוכר. אבל על מה אנחנו מדברים כשאנחנו מדברים על סקס? מה מותר להגיד ומה אסור? האם השחרור המיני והדיבור החופשי מאפשרים מפגש בגובה העיניים או שהכל הפך לפורנו? ומה לעזאזל קרה לאהבה?
לפרטים נוספים
 
זוכת פרס המוסיקה במסגרת פרס "קיפוד הזהב 2013". מופע תיאטרלי מוסיקלי בעקבות שיריו של מחמוד דרוויש.

"...ערב של העלאת זכרונות רב-עוצמתיים של חיים, גלות ומולדת...מופע מרתק ומרגש בפני קהל ניו-יורקי מהופנט..." ג'רמי ג'רארד " MUSE N.Y"
לפרטים נוספים
 
הסרט זוכה פרס הקהל בפסטיבל דוק אביב 2014
(ישראל- פלסטין 2014)
דיוקן אישי, חברתי והיסטורי של המשורר הלאומי הפלסטיני מחמוד דרוויש משורטט דרך שירתו, מכתבי אהבה סודיים הנחשפים לראשונה, יחסים אינטימיים וחומרי ארכיון נדירים.

בימוי, תסריט, צילום ותחקיר: אבתיסאם מראענה-מנוחין
הפקה: אבתיסאם מראענה-מנוחין
מפיקה משנית: אביבה צימרמן
לפרטים נוספים
 
משה ומלכה, שתי דמויות, שני גברים.
מאת יוסי סיאס
עיבוד ובימוי: חמוטל פוסקלינסקי-שחורי.

מלכה- גבר העובד כזונה, לילה לפני ניתוח לשינוי מין פוגש במשה- תלמיד ישיבה נשוי.

השניים עוברים מסע מורכב ואינטנסיבי של גילוי והתאהבות.

מפגש אנושי פשוט המביא את שתי הדמויות, לתהליך רגשי משותף ובחינת דרך חייהם ומהות קיומם בעולמם הפרטי-חברתי. מחזה המציף נושאים מרתקים ועמוקים הנוגעים לכולנו.
לפרטים נוספים
 
אליס, ליצנית רפואית במסע קומי ומרגש אל הקסם שבעולם, והליצני שבאדם.
"אם זה מה שקורה בבית חולים, אני עוזבת, זהו. זה היום האחרון שלי בעבודה הזאת" מחליטה אליס, ליצנית רפואית בביה"ח רגע לפני שהיא שמה את האף האדום ולוקחת אותנו איתה למסע בין פרגודי ביה"ח.
במהלך המסע היא פוגשת ילדים, הורים, צוות רפואי בסיטואציות של חוסר ודאות, פחד וכאב אבל אליס מצליחה לגלות בהם את העוצמה, את האומץ, את ההומור ובעיקר את עצמה.
באמצעות האף האדום, היא מצליחה לראות ולהראות גם לנו, את העולם מנקודת מבט אחרת. נקודת מבט שבה הקסם, גם במקומות הבלתי- אפשריים יכול לקרות.
לפרטים נוספים
 
לה מוסיקה
מאת מרגריט דוראס
תרגום : גלעד רוזנברג וג'ורג' מילטינאנו
לפרטים נוספים
 
הסיפור מתאר מלך אשר ניצח במלחמות רבות והיוצא בחלומו למסע שבסופו הוא חוזה בסיפורה של נשמתו. "מזבוב ועכביש" עבודתה השנייה של "מעבדת פיס לתרבות ורטיגו מטה יהודה" העוסקת בתהליכי מחקר ויצירה. המופע הנוכחי נוצר מתוך שהות במרחבים של עולם הדמיון.
לפרטים נוספים
 
על המחזה

האם נזכור את אום כולת'ום כילדת כפר, שקיבלה מתת אלוהים בדמות קול ייחודי, שניתבה את דרכה מעלה, בעולם המוסיקה כמו גם בסולם החברתי, תוך הפגנת יכולת למידה, הסתגלות, התמדה ושאיפה לשלמות? או שמא נזכור אותה כאשה קרייריסטית, שהשתמשה בכוח השפעתה להשגת מטרותיה, והפגינה יחס לא ראוי לחלק משותפיה? האם נזכור את אום כולת'ום כמשתפת פעולה עם המשטר או שמא, כאמנית גדולה שהשפיעה על העם והשלטון?
לפרטים נוספים
 
קוקטייל יצירות של נשים באמצע החיים, הנותנות ביטוי לעולמן דרך תיאטרון בתנועה. ערב שהוא דיאלוג בין נשים, מוסיקה, מחול ותיאטרון.

ערב עבודות סיום לימודי פרפורמנס מבית אנסמבל קוקייה בהנהלת שרון שלומי נעים(פרינג׳ה).
לפרטים נוספים
 
*ציון לשבח על בימוי (סיני פתר וחן אלון) ועל משחק (סמירה סרייה) פסטיבל עכו 2012

שלושת אלפים שנה מפרידות בין ממלכת דוד לבית ישן בכפר סילוואן, שהופך לבית מריבה. קבוצת יוצרים, יהודים וערבים, ישראלים ופלסטינים, מביאה יותר מסיפור אחד על מה שארע.
לפרטים נוספים
 
מחזה מאת אלירן כספי בהשראת יומניה של יהודית הרמן שחיה 12 שנים בכת גואל רצון
יום אחד ברחוב עוצרת משטרת ישראל את יהודית, חברה בקבוצה שחיה יחד בבנין במרכז הארץ. גם את שאר חברי הקבוצה המורכבת מנשים וילדים עוצרת המשטרה, וגם את מנהיג הקבוצה, גבר המואשם בעברות קשות של מין והחזקת חברי הקבוצה בתנאי עבדות. כל חברות הקבוצה מופרדות. הן נשלחות יחד עם ילדיהן למקלטים שונים ונאסר עליהן ליצור קשר אחת עם השנייה.
לפרטים נוספים
powered by Tagonet